Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт Головного управління ДФС у Чернівецькій області щодо стану розгляду звернень громадян на 01.01.2019 року

28.12.2018

За 2018 рік до територіальних органів ГУ ДФС у Чернівецькій області  та Чернівецької митниці ДФС надійшло 351 письмове звернення громадян, в тому числі: письмових  заяв – 344 (98%); скарг – 7 (2%); пропозиції - 0, що на 6 звернень більше, ніж за відповідний період минулого року (345 звернень).

Найчастіші питання, порушенні у зверненнях громадян, стосуються податкової політики (228 звернень – 65% від загальної кількості), найпоширеніші з них: 158 звернень щодо інформування про ухилення від сплати податків, 12 – з питань контрольно-перевірочної роботи,     1 звернення – ліцензування певних видів господарської діяльності, 7 звернень – місцеві податки, 18 звернень – реєстрація та облік платників податків, 2 – звернення щодо реструктуризації податкового боргу; 2 звернення з питань загальнодержавних податків; 1 звернення щодо пільг зі сплати податків та 1 звернення з питань подання звітності; 4 звернення з питань реєстрації та обліку платників.  Крім цього за консультаціями з питань оподаткування звернулось 22 громадянина.  З питань митної політики – 2 звернення,  а саме: щодо порушення митних правил.

 

Протягом звітного періоду 2018 року посадовими особами ГУ ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької митниці ДФС  проведено 61 особистий прийом громадян. З них, проведено начальником ГУ - 4, першим заступником, заступниками начальника ГУ – 10, іншими посадовими особами митниці  - 4, начальниками підвідомчих  податкових  інспекцій - 2, заступниками начальників підвідомчих  податкових інспекцій –37.

Скарги під час особистого прийому громадян не заявлялись.

Найбільш поширеними зверненнями громадян на особистому прийомі були питання по щодо фінансової податкової та митної політики. 

За січень – грудень  2018 р. до територіальних органів ГУ ДФС у області на сервіс «Пульс»  надійшло 10 звернень щодо роботи органів ДФС. За аналогічний період минулого року на сервіс «Пульс» надійшло 4 звернення.