Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт Головного управління ДФС у Чернівецькій області щодо стану розгляду звернень громадян на 01.10.2018 року

02.10.2018

За 9 місяців 2018 року до територіальних органів ГУ ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької митниці ДФС надійшло 292 письмових звернення громадян, в тому числі: письмових  заяв – 285 (97,6%); скарг – 7 (2,4%); пропозиції - 0, що на 26 звернень менше, ніж за відповідний період минулого року (266 звернень).

Найчастіші питання, порушенні у зверненнях громадян, стосуються податкової політики (282 звернення – 97% від загальної кількості), найпоширеніші з них: 127 звернень щодо інформування про ухилення від сплати податків, 1 звернення – ліцензування певних видів господарської діяльності, 7 звернень – місцеві податки, 16 звернень – реєстраційні номери облікових карток платників податків, 2 – звернення щодо реструктуризації податкового боргу; 2 звернення з питань загальнодержавних податків; 11 звернень – контрольно-перевірочна робота, 1 звернення щодо пільг зі сплати податків та 1 звернення з питань подання звітності; 3 звернення - з питань реєстрації та обліку платників. Крім цього за консультаціями з питань оподаткування звернулось 18 громадян, 10 звернень – по ЄСВ, 12 звернень – щодо виконання судових рішень та 70 звернень з  інших питань, що належать до компетенції ДФС. З питань митної політики – 1 звернення, а саме щодо порушення митних правил.

Протягом звітного періоду 2018 року посадовими особами ГУ ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької митниці ДФС  проведено 54 особистих прийома громадян. З них, проведено начальником ГУ - 4, першим заступником, заступниками начальника ГУ – 10, начальниками підвідомчої податкової інспекції - 2, заступниками начальників підвідомчої податкової інспекції –32, іншими посадовими особами – 2 та іншими посадовими особами митниці-4.

Скарги під час особистого прийому громадян не заявлялись.

Найбільш поширеними зверненнями громадян на особистому прийомі були питання щодо фінансової податкової та митної політики.

За січень - вересень 2018 р. до ГУ ДФС у Чернівецькій області на сервіс «Пульс» надійшло 10 звернень щодо роботи органів ДФС та перевірки СГД.

За аналогічний період минулого року на сервіс «Пульс» надійшло 1 звернення.