Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Митний пост “Вадул-Сірет”

16.05.2014

Адреса: Чернівецька обл., Глибоцький р-н., с.Тереблече, міжнародний автомобільний пункт пропуску  «Порубне-Сірет»

Код митного поста  – UA408020

Керівництво –  Тофан Петро Георгійович - начальник митного поста «Вадул-Сірет»

Чік Георгій Георгійович - заступник начальника митного поста «Вадул-Сірет» – начальник відділу митного оформлення №1 Чернівецької митниці ДФС

Зігрюк Владислав Аврелович - заступник начальника митного поста «Вадул-Сірет» – начальник відділу митного оформлення №2 Чернівецької митниці ДФС

Контактні телефони:   (0372) 58-53-96

(+38)  03734  24242

Структура митного поста:

Відділи митного оформлення №1 та №2: (здійснюють митний контроль та митне оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами (фізичними особами) для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних зі здійсненням підприємницької діяльності, а також транспортних засобів комерційного призначення, що перевозять такі вантажі або здійснюють міжнародні перевезення пасажирів. здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення у пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення  «Порубне-Сірет»). Адреса: Чернівецька обл., Глибоцький р-н., с. Тереблече.

Відділ митного оформлення №3: (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного залізничного сполучення  «Вадул-Сірет-Вікшани»). Адреса: Чернівецька обл., Глибоцький р-н., Черепківці, вул. Привокзальна, 3 «Б».

Режим роботи :

Керівництва – понеділок - четвер з 09:00  по 18:00; п’ятниця з 09:00  по 16:45;

Відділів митного оформлення №1, №2, №3 – цілодобово.

Зона діяльності – зони митного контролю з постійним та тимчасовим режимом функціонування, що знаходяться в межах території пунктів пропуску для міжнародного автомобільного сполучення «Порубне-Сірет», для міжнародного залізничного сполучення «Вадул-Сірет-Вікшани».