Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Митний пост "Кельменці"

16.05.2014

Адреса: Чернівецька обл., cмт.Кельменці, вул.Сагайдачного, 1

Телефон чергового: (0232) 2-07-68

Код митного поста – UA408140

Керівництво  – Самушко Ілля Костянтинович – начальник митного поста

Юзвак Володимир Вікторович - заступник начальника митного поста – начальник відділу митного оформлення №3

Ткач Олександр Іванович - заступник начальника митного поста – начальник відділу митного оформлення №5

Контактні телефони – (0232) 2-07-68

Структура митного поста:

Відділ митного оформлення №1  (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення  «Кельменці-Ларга»). Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н., смт.Кельменці, вул.Ярослава Мудрого, 26.

Відділ митного оформлення №2 (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного залізничний сполучення «Кельменці-Ларга»). Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н., смт.Кельменці, Привокзальна площа, 4.

Відділ митного оформлення №3 (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення «Мамалига-Крива»). Адреса: Чернівецька обл., Новоселицький р-н., с. Мамалига, вул. Головна, 228.

Відділ митного оформлення №4 (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного залізничного сполучення «Мамалига-Крива»). Адреса: Чернівецька обл., Новоселицький р-н., с. Мамалига, пров. Шкільний, 3.

Відділ митного оформлення №5 (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення  «Россошани-Брічень»). Адреса: Чернівецька обл., Кельменецький р-н., с. Росошани, вул. Центральна, 191.

Відділ митного оформлення №6 (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення  «Сокиряни-Окниця»). Адреса: Чернівецька обл., Сокирянський р-н., м. Сокиряни, вул. Могилівська, 28.

Відділ митного оформлення №7 (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міжнародного залізничного сполучення «Сокиряни-Окниця»). Адреса: Чернівецька обл., Сокирянський р-н., м. Сокиряни, вул. Залізнична, 7.

Відділ митного оформлення №8 (здійснює митний контроль та митне оформлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України у пункті пропуску для міждержавного автомобільного сполучення  «Вашківці-Гріменкеуць»). Адреса: Чернівецька обл., Сокирянський р-н., с.Вашківці, вул. Грушевського.

Режим роботи:

Керівництва – понеділок - четвер з 09:00  по 18:00; п’ятниця з 09:00  по 16:45;

Відділів митного оформлення №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  – цілодобово;

Зона діяльності – зони митного контролю з постійним та тимчасовим режимом функціонування, що знаходяться в межах території пунктів пропуску:

для міжнародного автомобільного сполучення «Кельменці-Ларга», «Россошани-Брічень», «Мамалига-Крива», «Сокиряни-Окниця»,

для міждержавного автомобільного сполучення «Вашківці-Гріменкеуць»;

для міжнародного залізничного сполучення «Кельменці-Ларга», «Мамалига-Крива», «Сокиряни-Окниця».