Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

НПП (Гарячі лінії)

  • Для втілення можливостей громадян на доступ до відомостей, що перебувають у власності владних повноважень в органах ДПС всіх рівнів створено підрозділи забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян. В міській податковій інспекції також функціонує відповідний сектор.

  • Нещодавно в ДПІ у Сторожинецькому районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Державної податкової інспекції у Сторожинецькому районі Гетьманом Віктором Васильовичем

  • Такі слова від Анатолія Паланійчука міг почути кожен чернівчанин, який брав участь у сеансі телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником ДПІ у м. Чернівцях. Пощастило поспілкуватись з керівником міської податкової дев’ятьом абонентам, які отримали не лише відповіді на запитання, з якими

  • В ДПІ у Сторожинецькому районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Гетьманом Віктором Васильовичем з питань „Декларування доходів громадян.

  • Із перших вуст отримали інформацію абоненти гарячої лінії «Розгляд звернень громадян. Доступ до публічної інформації», що днями провели податківці Чернівецької області.

  • Нещодавно чернівецькі податківці провели сеанс “гарячої” телефонної лінії на тему: “Порядок ведення Єдиного державного реєстру виданих та отриманих податкових накладних: нова форма і особливості її ведення. Подання звітності в електронному вигляді до органів ДПС”. Під час “гарячої” лінії з

  • Нещодавно чернівецькі податківці провели сеанс “гарячої” телефонної лінії на тему: “Порядок ведення Єдиного державного реєстру виданих та отриманих податкових накладних: нова форма і особливості її ведення.

  • Новоселицькою МДПІ щомісячно проводяться сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія”, які передбачають живе спілкування з платниками податків, щодо застосування податкового законодавства, організації роботи МДПІ, виявлення фактів корупційних дій з боку працівників МДПІ тощо.

  • Вчора, в рамках кампанії «Декларування-2013», проведено «гарячу лінії» з заcтупником начальника відділу оподаткування фізичних осіб державної податкової служби у Чернівецькій області - Сергієм Корнійовичем Кiшканом .

  • В останню декаду місяця відбулися чергові “гарячі лінії” із заступником начальника ДПІ у м. Чернівцях Тетяною Шпак та начальником відділу взаємозв'язків із засобами масової інформації та громадськістю Наталією Бальон. Під час них платники податків мали змогу звернутися до фахівців податкової