Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

В.о.начальника ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак: "Серед наших головних досягнень – стабільність бюджетних надходжень у України та Чернівецької області зокрема, що дає фінансову можливість забезпечити соціальні потреби.

17.07.2017

В.о.начальника ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак: "Серед наших головних досягнень – стабільність бюджетних надходжень у України та Чернівецької області зокрема, що дає фінансову можливість забезпечити соціальні потреби. У першому півріччі бізнес - спільнота чернівецької області сплатила до зведеного бюджету понад 1 млрд. 690 млн. грн. податкових надходжень. Така сума на 614,3 млн.грн. перевищує показник збору податків січня – червня минулого року і на 153,1 млн. грн., або 10,0 відсотків доведені планові завдання.

Приріст надходжень до аналогічного періоду минулого року досягнуто за всіма бюджетоформуючими податками як до державного так і до бюджетів територіальних громад. А це означає, що регіон отримає додаткові кошти на утримання і розвиток соціальної інфраструктури та інші важливі напрямки, що фінансуються з бюджету ".