Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чернівецька митниця ДФС: офіційний коментар повідомлення громадських організацій «Антикорупційне бюро України» та «СТОПКОР»

14.11.2017

Вчора на регіональних інтернет-ресурсах громадськими організаціями «Антикорупційне Бюро України» і «СТОПКОР» було оприлюднено інформацію під назвами «На Чернівецькій митниці знову процвітає корупція» https://vsim.ua/…/na-chernivetskiy-mitnitsi-znovu-protsvita… та «На Буковині відродили старі схеми для ввезення товарів з Туреччини та Китаю» http://stopcor.org/za-danimi-stopkoru-na-bukovini-vidrodil…/

Чернівецька митниця ДФС вважає дані публікації провокацією, позаяк викладена інформація не відповідає дійсності. Наголошуємо, що поява «викривальних статтей» саме зараз зумовлена суб‘єктивними причинами. 10 днів тому на Проспекті Незалежності трапилася жахлива ДТП з летальним наслідком (загинула 19-річна дівчина) за безпосередньої участі транспортного засобу з іноземною реєстрацією. Пізніше один із буковинських «громадських активістів» Валерій Аіріній (Богданов), що є «журналістом» ГО «СтопКор», визнав, що він є власником транспортного засобу, що спричинив ДТП. Наразі Чернівецькою митницею ДФС у межах компетенції здійснюється перевірка законності перебування та користування даного авто на митній території України. Попередньо у діях Аірінія та ще одного мешканця Чернівців наявні ознаки порушення митного законодавства, передбачені статтею 485 Митного кодексу України, а саме ухилення від сплати митних платежів. Автомобіль було ввезено в Україну на підставі паспорта громадянина Румунії, однак у ході перевірки встановлено наявність у особи, що переміщувала транспортний засіб, паспорта громадянина України. Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів (у даному випадку не менше 320 тис. грн.).

Переконані, що саме зазначена перевірка стала причиною появи інформації, що має на меті створити негативний імідж митного органу та очорнити репутацію керівництва митниці.
«Шановні активісти», сьогодні ваші заяви щодо корупційних схем ввезення товарів, плати хабарів за «розмитнення» та «дань» звучать голослівно та є нічим іншим, ніж наклепом. Якщо маєте підтвердження оприлюдненої інформації, звертайтеся, будь ласка, у правоохоронні органи.

Що ж до вимкнення світла, повідомляємо, що пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС при відключенні від загальної мережі електропостачання переключаються на автономне живлення від дизель-генератора.