Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відстежено матеріал : Бурбак вимагає, щоб Сеничак перевірив якість робіт пункту пропуску "Дяківці"

14.01.2016

інтернет-видання Українська газета "ЧАС"

http://www.chas.cv.ua/29999-burbak-hoche-schob-senichak-perevriv-yakst-robt-punktu-propusku-dyakvc.html

Бурбак шокований тим, як будують пункт пропуску "Дяківці" на Буковині

інтернет-видання "Молодий Буковинець"

http://molbuk.ua/chernovtsy_news/104565-burbak-shokovanyy-tym-yak-buduyut-punkt-propusku-dyakivci-na-bukovyni.html

Бурбак шокований тим, як Бічер будує пункт пропуску "Дяківці" на Буковині

http://buknews.com.ua/page/burbak-shokovanyi-tym-iak-bicher-buduie-punkt-propusku-diakivtsi-na-bukovyni.html

Народний депутат Максим Бурбак звернеться до керівництва ДФС в Чернівецькій області з проханням терміново перевірити якість виконання будівельних робіт на міжнародному пункті пропуску "Дяківці" у Чернівецькій області.

Про це лідер фракції "Народний Фронт" повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Сьогодні в черговий раз відвідав будівництво міжнародного пункту пропуску "Дяківці", який повинен полегшити впровадження Міжурядової Угоди між Україною та Румунією про малий прикордонний рух. Я був шокований станом справ на будівельному майданчику. Нагадую, що цей об'єкт ми повинні були здати в експлуатацію ще в кінці минулого року. Неодноразово народні депутати відвідували дане будівництво, приймали там делегацію з Сенату Румунії. Продовжили термін введення в експлуатацію пункту пропуску до квітня цього року. Але з такими темпами будівництва навряд чи встигнемо. Окреме питання якість робіт. Схоже, що плити перекриття на будівлі не нові, а вже бувші у використанні (дивіться фото). Тому вимушений звернутись до керівництва ДФС в Чернівецькій області з вимогою терміново перевірити якість виконаних робіт та використаних матеріалів, а також здійснити заходи для пришвидшення виконання будівельних робіт", - написав М. Бурбак.

Позиція Головного управління ДФС у Чернівецькій області:

Головне управління ДФС у Чернівецькій області провадить свою діяльність у відповідності до Положення, що затверджене Наказом Державної фіскальної служби України від 21.08. 2014 року за №67.

Згідно з цим Положенням однією із функцій Головного  управління ДФС у Чернівецькій області є здійснення відповідно до законодавства у межах наданих повноважень управління об’єктами державної власності, що належать до сфери управління ДФС.

До сфери управління ГУ ДФС у області входять виключно державні податкові інспекції, а не міжнародні пункти пропуску ( в тому числі і міжнародний пункт пропуску «Дяківці»).

Через це питання перевірки якості виконання будівельних робіт на міжнародному пункті пропуску «Дяківці» не належать до повноважень Головного управління ДФС у Чернівецькій області .