Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Відстежено матеріал :Правоохоронці затримали на хабарі двох керівників фіскальної служби Чернівців

04.12.2015

Незалежна інформаційна агенція "Букінфо"

http://www.bukinfo.com.ua/

Офіційний сайт Видавничої медіа групи "Від і До"

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/podatkivci_u_chernivcjah_za_65_tis._grn._poobicjali_pidpriemcju_zmenshiti_s/ - 04.12.2015

Третього грудня працівниками СБУ і військової прокуратури було задокументовано факт вимагання та одержання начальником управління оподаткування фізичний осіб ДПІ у м. Чернівцях ГУ ДФС в Чернівецькій області та начальником відділу податкового контролю фізичних осіб указаного управління від приватного підприємця неправомірної вигоди у розмірі 65 тис. грн. за накладення мінімального штрафу внаслідок порушення вимог податкового законодавства, виявлених під час проведення відповідної фіскальної перевірки. 

Податківців затримано у службовому кабінеті, коли вони підписували акт перевірки після отримання грошей на свій рахунок.

Військовою прокуратурою Західного регіону України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії. Вирішується питання щодо обрання зловмисникам міри запобіжного заходу.

Позиція Державної податкової інспекції у м. Чернівцях:

 Третього грудня цього року працівниками СБУ в Чернівецькій області та військової прокуратури Західного регіону було затримано двох посадових осіб ДПІ у м. Чернівцях ГУ ДФС у Чернівецькій області за підозрою в отриманні неправомірної вигоди від приватного підприємця у розмірі 65,0 тис. грн.

Управлінням власної безпеки Головного управління ДФС у Чернівецькій області здійснюється оперативне супроводження зазначеного кримінального провадження.

Нагадуємо, що у разі протиправних дій з боку працівників ДПІ у м.  Чернівцях, можна звернутись до управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернівецькій області за тел.: 54-56-14, або повідомити про такий факт письмово за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А.  Крім цього, для звернень громадян діє сервіс «Пульс» – пряма телефонна лінія за номером телефону  044-284-00-07. Громадяни мають змогу не лише подати звернення у телефонному режимі, але й отримати результат про вжиті заходи та проведену перевірку.