Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Відстежено матеріал:Податківці отримали 3,5 млн.євро на пункт пропуску на Буковині, але нічого не зробили

08.05.2015

01.05.2015  Інтернет видання  Молодий Буковинець

http://molbuk.ua/chernovtsy_news/90840-podatkivci-otrymaly-35-mlnyevro-na-punkt-propusku-na-bukovyni-ale-nichogo-ne-zrobyly.html

Державна фіскальна служба України ставить під загрозу виконання договору з ЄС щодо побудови пунктів міжнародного пропуску в Чернівецькій області на суму близько 3,5 млн. євро. Відтак, члени МДО "Депутатський контроль" провели виїзне засідання з керівництвом місцевої прокуратури, фіскальної служби та СБУ, щоб з’ясувати причини затримки виконання міжнародної угоди, повідомляє прес-служба групи.У результаті народні депутати України Геннадій Кривошея та  Віктор Романюк (фракція "Народний фронт"), а також заступник голови Секретаріату МДО Андрій Боніславський дійшли висновку, що з невідомих причин фіскальна служба не зацікавлена у побудові пункту пропуску.Так, отримавши кошти, Державна фіскальна служба вже протягом півроку так і не спромоглася розпочати роботи з реконструкції міжнародних пунктів пропуску та будівництва доріг в Чернівецькій області.  Тендер на виконання робіт був проведений ще минулого року, але й досі не оголошено переможця. І це при тому, що до жовтня 2015 року Україна має здати виконання щонайменше 70-80%  умов договору. Якщо ми не встигнемо, гроші доведеться повернути ЄС.За словами співголови МДО "Депутатський контроль" Геннадія Кривошеї, Україна не повинна допустити подібної ситуації, адже це завдасть неабиякої шкоди міжнародному іміджу держави. "Ситуація, коли  в умовах фінансово-економічної кризи влада з трудом домовляється про отримання коштів від інвесторів, а деякі чиновники дозволяють собі ставити свої інтереси вище за державні – неприпустима. Невже нам зайві 3,5 млн євро на побудову європейської держави?!", – підкреслив депутат.За словами народного депутата України Віктора Романюка, з призначенням повноцінного очільника Державної фіскальної служби "Депутатський контроль" вимагатиме негайного визначити переможців тендеру і розпочати будівництво міжнародних пунктів пропуску в Чернівецькій області.Нагадаємо, що Румунська сторона вже виконала свої зобов’язання перед ЄС, побудувавши 60 км дороги. У той час, як чиновники ДФС України так і не можуть з’ясувати, хто має покласти 6 км асфальту.

Позиція Головного управління ДФС у Чернівецькій області:

У відповідь на публікацію Інтернет-видання «Молодий Буковинець» від 01.05.2015року повідомляємо, що проведення процедури тендерних закупівель на кожному з етапів суворо регламентуються Законом України «Про здійснення державних закупівель».

На сьогоднішній день оголошення про предмет закупівлі та місце поставки, зокрема, реконстрункцію автомобільних пунктів пропуску «Красноїльськ»у Строжинецькому районі і «Дяківці» у Герцаївському районі розміщено на офіційному загальнодержавному Веб-порталі «Державні закупівлі» та опубліковано в офіційному інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» № 227 від 06.04.2015 року (номер оголошення в бюлетені -106135), замовником торгів виступає Державна фіскальна служба України.

Ще, інформація про предмети закупівлі (лот1 – реконструкція автомобільного пункту пропуску «Красноїльськ» (1черга); лот 2 реконструкція автомобільного пункту пропуску «Дяківці»

(1черга) відображена у Річному плані закупівель на 2015 рік Державної фіскальної служби України, що розміщений на офіційному порталі фіскальної служби за посиланням:

http://sfs.gov.ua/data/material/000/137/195359/2015_04_24_R_chniy_plan_2015_DFS_ta_dodatok.pdf

За інформацією Комітету з конкурсних торгів ДФС України проведення вищезазначених торгів  заплановано на 21.05.2015року