Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Відстежено матеріал: Інспектор-податківець у Чернівцях вимагав та отримував хабарі від підприємців

05.02.2015

02.02.2015 Інтернет видання :"Від і До"

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/inspektor-podatkivec_u_chernivcjah_vimagav_ta_otrimuvav_habari_vid_pidpriem/

Інспектор-податківець у Чернівцях вимагав та отримував хабарі від підприємців

Суд засудив інспектора до 2 років 1 місяця позбавлення волі

Набрав чинності вирок Шевченківського районного суду Чернівців стосовно ревізора-інспектора Державної податкової інспекції, який вимагав та отримував хабарі від приватних підприємців.

Встановлено, що податківцю було доручено провести позапланові перевірки двох підприємців за скаргою громадянки щодо порушення трудового законодавства та невиплати їй заробітної плати. Проте інспектор вирішив «домовитися» з цими підприємцями, вимагаючи за висновки перевірки на їхню користь по 4 тис. грн. з кожного. Для реалізації злочинної схеми податківець запропонував підприємцям перерахувати кошти на банківський рахунок начебто за придбання будівельних матеріалів. Про це повідомляють у прес-службі УСБУ в Чернівецькій області.

Квитанції інспектор обміняв на підписані ним акти без відображення порушень. Буквально за півгодини податківець-хабарник отримав від іншого підприємця 400 доларів США за обіцянку лояльного ставлення.

За матеріалами СБУ у липні минулого року прокуратурою було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) та ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. У грудні суд визнав інспектора винним у скоєнні злочину та призначив покарання у вигляді 2 років 1 місяця позбавлення волі.

Позиція Головного управління ДФС у Чернівецькій області:

Головне управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що подія, про яку йдеться в інформації, розміщеної 02.02.2015 року в Інтернет-виданні «Від і до», сталась ще у липні  минулого року.

За цей період 2014 року органами фіскальної служби в регіоні неодноразово в засобах масової інформації та на офіційному порталі територіальних органів  розміщувалися інформації про вжиття заходів, спрямованих на недопущення корупційних проявів серед працівників податкової служби.

Крім цього, жорсткий контроль за підбором фахових працівників до лав територіальних органів Головного управління ДФС у Чернівецькій області здійснює створена ще у жовтні 2014 року Рада з кадрових питань Головного управління ДФС у Чернівецькій області, яка функціонує на паритетних засадах із представників громадськості і бізнесу. За період її дії члени Ради колегіально розглядали заяви від претендентів на зайняття ними посад керівного складу у територіальних органах ДФС у Чернівецькій області та надавали цим кандидатам відповідні рекомендації.