Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Віталій Шпак зустрівся з платниками податків Путильщини

07.06.2019

Вчора 6 червня , начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак провів робочу зустріч у ЦОПі Путильської ДПІ. Серед основних питань зустрічі – співпраця підприємців і податківців району, вирішення проблемних питань і отримання пропозицій з адміністрування та сплати податків, а також впровадження заходів активної протидії тим суб’єктам господарювання, які застосовують нечесні методи ведення бізнесу.

Найперше – Віталій Петрович поспілкувався з податківцями району, під час якого звернув увагу на неухильному дотриманні високих стандартів надання адміністративних послуг платникам.

«Платники району мають розуміти: за що, як та в які терміни необхідно сплачувати податки» – наголосив посадовець.

Під час спілкування з колегами піднімалися і інші питання – такі як адміністрування та сплата до бюджетів територіальних громад майнових податків (земля, нерухомість, транспорт), єдиного податку та акцизного податку як в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів так і «новації» при продажу паливно- мастильних.

Також, Віталій Петрович зустрівся з платниками платників. Відбулася конструктивна розмова з представниками бізнесу, яка підтверджує, фіскальна служба хоче бути відкритою та прозорою і найважливіше – прислухатися до думки платників і вибудовувати партнерські відносини.

Кожен із учасників зустрічі отримав відповіді на свої запитання та гарантію від очільника фіскальної служби на компетентний і неупереджений розгляд усіх питань та кваліфіковані відповіді на них.

Фотоматеріали по темі

/
  • Віталій Шпак зустрівся з платниками податків Путильщини