Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбувся виїзний прийом платників податків Заставнівського району

23.05.2019

Днями, заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Миколайович Матіос провів особистий прийом платників податків у ЦОПі  Заставнівської податкової інспекції Кіцманського управління фіскальної служби краю.

На особисту зустріч з посадовцем прийшли представники бізнесу та органів місцевого самоврядування. Запитання, з якими вони звернулись, зокрема стосувалися сплати ПДФО із заробітної плати відокремленими підрозділами чернівецьких підприємств, що розташовані на території сіл району. Також, учасники заходу обговорили ряд проблемних питань, які виникають при нарахуванні та сплаті земельного податку та орендної плати за землю.

За словами Івана Матіоса захід пройшов у форматі засідання за круглим столом – кожне запитання обговорено та надано конкретні відповіді чи роз’яснення.

Також, Іван Миколайович спілкувався з колективом Заставнівської ОДПІ, під час якого окреслив основні пріоритети роботи територіального відділення фіскальної служби - насамперед, докласти максимум зусиль для легалізації тіньового бізнесу та нелегальної зайнятості, забезпечення сплати податків у повному обсязі та недопущення росту податкового боргу

Ще посадовець серед найважливішого виділив  - сприяти конструктивному діалогу між громадськістю та фіскальною службою для розв’язання проблемних питань та у пошуку резервів збільшення податкових надходжень до місцевих бюджетів.

Фотоматеріали по темі

/
  • ДФС Буковини: відбувся виїзний прийом платників податків Заставнівського району