Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Легалізуємо бізнес разом – начальник фіскального відомства краю зустрівся з представниками бізнесу Новоселицького району

22.04.2019

Днями начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак провів особистий прийом представників бізнесу та громадськості Новоселицького району.

Головною темою зустрічі було обговорення проблемних питань та шляхів їх вирішення, які виникають під час сплати та нарахування податків.

 Серед яких, «новації» адміністрування ПДВ та обов’язкового застосування РРО, принципи інвентаризації та обліку платників податку на нерухомість та землі.

Не менш обговорюване з учасниками зустрічі - основні чинники нелегальної зайнятості та виплати заробітної плати в «конвертах».

Також, представники бізнесу отримали відповіді про підстави для проведення перевірок, тих платників у яких ймовірно працюють «нелегали» і які не сплачують зарплатні податки та про ризики для проведення перевірок загалом.

Говорили також і про соціальні ризики для неплатників податків та про зниження конкурентоздатності продукції для тих хто сумлінно сплачує податки.

Для зустрічі начальник фіскальної служби області обрав формат принципової та ділової розмови під час якої ключовим визначено бажання працювати на один спільний результат – Буковина має бути економічно привабливим регіоном.

Усі питання злободенні , а отже потребують всебічної уваги з боку фіскалів. Ні одне із них не може залишатися не розглянутим і не вирішеним в межах компетенції – наголошував  Віталій Шпак.

В рамках зустрічі, участь у якій також взяла Яна Габовда - начальник Новоселицького управління, Віталій Шпак проінспектував роботу Новоселицького ЦОПу та провів нараду з працівниками .

Під час наради очільник відомства обговорив з підлеглими підсумки роботи управління за перший квартал 2019 року, окреслив  першочергові завдання та розповів про процеси реформування, які наразі відбуваються у фіскальній службі.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Легалізуємо бізнес разом – начальник фіскального відомства краю зустрівся з представниками бізнесу Новоселицького району