Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Керівник обласного фіскального відомства зустрічався з представниками бізнесу Хотинщини

15.03.2019

Сьогодні, 15 березня , начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак щоб розглянути невідкладні питання з адміністрування та  сплати податків які негативно впливають на наповнення місцевих бюджетів провів робочу зустріч з працівниками Хотинської ДПІ Кельменецького управління ГУ ДФС.

Віталій Петрович – звертаючись до фахівців - наголосив на неухильному дотриманні високих стандартів надання адміністративних послуг платникам та зобов’язав активізувати роботу щодо проведення кампанії декларування доходів громадянами.

Серед ключових питань, які обговорювалися під час засідання була сплата податку на доходи фізичних осіб та залучення до оподаткування усіх «тіньових» працівників, зокрема у сфері садівництва.

Поза увагою не залишилися і інші питання – такі як адміністрування та сплата майнових податків (земля, нерухомість, транспорт), єдиного податку та акцизного податку як в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів так і паливно- мастильних.

Також, Віталій Петрович провів особистий прийом платників. Метою цього заходу, як завжди, стало налагодження партнерських відносин з бізнес-спільнотою району, отримання конструктивних пропозицій та зауважень щодо діяльності податкової служби.

Кожен із учасників зустрічі отримав відповіді на свої запитання. А на завершення  Віталій Шпак побажав співрозмовникам успіхів у бізнесі та запевнив, що платники можуть завжди розраховувати на компетентний неупереджений розгляд усіх питань та кваліфіковані відповіді на них.

Фотоматеріали по темі

/
  • Керівник обласного фіскального відомства зустрічався з представниками бізнесу Хотинщини