Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Під час тижня права фіскали Буковини проведуть «податковий лікбез»

05.12.2018

Головне управління  у Чернівецькій області запрошує платників податків, студентів, учнів взяти участь у заходах під час Всеукраїнського тижня права, який проводиться щорічно. Всеукраїнський тиждень права, обов’язково включає 10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини. В цей день вшановується проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У фіскальному відомстві відзначають, що мета таких заходів утвердити повагу до права, завоювати довіру платників податків до фіскального відомства в регіоні та сприяти удосконаленню вітчизняного механізму захисту прав людини. 

У 2018 році Всеукраїнський тиждень права припадає на 10-14 грудня. Серед ініційованих фіскалами заходів семінари, лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, екскурсії та День відкритих дверей. У рамках цих заходів планується висвітлити питання реалізації і захисту прав платників податків та проведення реформи у сфері політики органів ДФС.

Крім того, під час зустрічей можна ознайомитися з новаціями законодавства та правилами подання декларацій на податкову знижку.

Також, громадяни та платники податків області можуть отримати вичерпні консультації від провідних фахівців управління правової роботи з питань здійснення підприємницької діяльності, захисту прав громадян та платників податків.

Модераторами усіх заходів під час проведення Всеукраїнського тижня права у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області визначено фахівців сектору комунікацій - контактний телефон: 0372(545576), електронна адреса: bukdpa@ukr.net.