Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У чернівецькому ліцеї презентували перший мультимедійний клас

27.09.2018

З ініціативи в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій Віталія Шпака в Чернівецькому філософсько - правовому ліцеї № 2 запроваджено цікавий інноваційний проект, спрямований на осучаснення навчального процесу в школах.

«Замість книжок і зошитів – сучасні гаджети, а шкільну дошку і крейду замінює – інтерактивна дошка – пояснює Віталій Шпак. Переконаний – продовжує посадовець - робота з такими новітніми технологіями зробить освітній процес більш цікавим. І відповідно дає учням реальний поштовх для саморозвитку та правильного сприйняття основ фінансового права – що надалі сприяє вихованню сумлінного платника податків.

Також Віталій Шпак, використовуючи інтерактивну дошку, презентував ключові аспекти діяльності Головного управління ДФС у Чернівецькій області. Зокрема відзначив, що фіскальне відомство краю докладає максимум зусиль, щоб бути корисним суспільству, а основне завдання щодо стабільного та ритмічного наповнення бюджетів всіх рівнів – виконується в повному обсязі.

«На сьогоднішній день фіскальна служба – прогнозований партнер для бізнесу і громадян, яка веде постійну цілеспрямовану роботу з молоддю - майбутніми платниками податків. Працівники фіскальної служби визнають активну життєву позицію. Девіз фіскалів - єдність духовного, соціального та спортивного розвитку» - звернув увагу присутніх очільник фіскалів краю.

Під час заходу директор ліцею Андрій Сігітов спільно з учнями продемонстрували гостям та представникам ЗМІ функціональні можливості мультимедії та привітав подяками меценатів даного проекту, серед яких Микола Ключук і директор виробничо-комерційної фірми "Буковина" Василь Манілич.

Вітаючи учнів з таким надбанням Микола Ключук сказав, що радіє такій події разом з ними та зауважив: « Інвестиція коштів в такі інноваційні методи навчання модернізує процес отримання знань, формує правильне сприйняття учнів щодо необхідності сплати податків, а надалі впливає на підготовку професійних фахівців для всіх галузей».

 

Фотоматеріали по темі

/
  • ДФС Буковини - основні аспекти діяльності