Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До проведення «Тижня права» долучилися фіскали Буковини

08.12.2017

Вже традиційно у грудні впродовж тижня проводиться Всеукраїнський тиждень права, який обов’язково включає 10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини. В цей день вшановується проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини - першого міжнародного документу, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей. Цього року Всеукраїнський тиждень права, План заходів проведення якого затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №579-р, припадає на 4-10 грудня.

У рамках Всеукраїнського тижня права у Головному управління ДФС у Чернівецькій області проведено просвітницькі заходи для майбутніх платників податків. Відвідувачі територіальних органів області мали можливість отримати консультації з питань прав платників та їх захисту, порядку подання звернень, запитів, скарг, пропозицій.

Крім того 11 грудня 2017 року з 11.00 до 13.00 год. триватиме Інтернет-конференція на тему: «Реалізація прав людини в органах фіскальної служби». Запрошуємо буковинців залишати свої запитання на сайті інтернет – видання міста Чернівці 0372 UA, у розділі фіскальна служба on-line за посиланням http://www.0372.ua/p/sfsonline .

Також, фахівці фіскального відомства підготували для буковинців брошуру  «Права та обов’язки платника податків» http://cv.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/318816.html та пам’ятку «Загальна декларація прав людини» http://cv.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/318817.html.