Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про основні аспекти функціонування СМ КОР розповідали платникам Кіцманщини

07.12.2017

Сьогодні відбувся семінар за участі начальника Кіцманської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області Івана Репіховського , начальника управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Чернівецькій області Наталії Сметанюк, начальника управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Чернівецькій області Людмили Буркатої, заступника начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ та єдиного внеску ДФС у Чернівецькій області Сергія Кішкана, заступника начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Чернівецькій області Марії Коцим’юк.

Практичні працівники фіскального відомства області, мали на меті максимально роз’яснити усі актуальні питання функціонування системи моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків при адмініструванні ПДВ (СМ КОР) та інших питань податкового законодавства.

Зокрема, Людмила Бурката та Наталія Сметанюк деталізували інформацію щодо основних критеріїв оцінки ступня ризиків та моніторингу податкових накладних, порядку заповнення таблиці платника податку та вичерпному переліку документів достатніх для розблокування податкових накладних, алгоритм дії платника у разі зупинення податкової накладної та зосередили увагу платників податку на додану вартість на інших важливих питаннях які виникають при адмініструванні ПДВ.

Сергій Кішкан під час заходу розповів про деякі нюанси сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та повідомив присутнім про те, що з 01.01.2018 року зазнає змін порядок сплати та адміністрування єдиного соціального внеску. ЄСВ.

Зокрема серед нововведень - фізособи, які виконують роботи на підставі договору цивільно-правового характеру (ЦПХ), ФОП, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства обов’язково мають сплачувати ЄСВ. Також, платники єдиного податку I групи втрачають право на сплату ЄСВ у сумі не менш ніж 0,5 мінімального страхового внеску. Тобто платники єдиного податку I групи мають сплачувати ЄСВ не менше мінімального розміру. Виходячи с розміру мінімальної заробітної плати, закладеному в проекті Держбюджету на 2018 рік – 3723,00 грн., повний мінімальний розмір ЄСВ становитиме 819,06 грн.

Наприкінці семінару його учасники подивилися слайди щодо функціональних можливостей електронних сервісів ДФС України, які презентовано Марією Коцим’юк.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Про основні аспекти функціонування СМ КОР розповідали платникам Кіцманщини