Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальна служба краю відзвітувала про результати «Кампанії декларування 2017»

24.05.2017

Сьогодні в.о. начальника Головного управляння ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак зустрівся з представниками місцевих засобів масової інформації щоб поінформувати їх про підсумки декларування доходів буковинцями.

Цього року, впродовж січня – квітня під час проведення кампанії декларування свій громадянський обов’язок в Чернівецькій області, щодо декларування неоподаткованих доходів, виконали понад 10,5 тис. краян, сума задекларованих ними доходів склала 351,8 млн. грн. – розповів під час прес-конференції Віталій Шпак.

За його словами відповідно з проведеними перерахунками буковинцям нараховано до сплати податку на доходи фізичних осіб в сумі більше 10 мільйонів гривень. Також за підсумками задекларованих сум донараховано 2,3 мільйони гривень військового збору.

Беззаперечну першість у декларуванні цьогоріч посідають спадкоємці. Саме вони подали найбільшу кількість податкових декларацій – 2398. Про прибуток від продажу нерухомого майна та сільськогосподарської продукції повідомили 943 та 613 громадян відповідно. Отримані статки від надання нерухомості в оренду задекларували 256 мешканців регіону. А також від здачі в найм земельної ділянки, земельної частки (паю) – 225 платників. Отриманий інвестиційний прибуток задекларували 330 громадян. Іноземні доходи задекларували 83 резидентів. Про свої доходи, отримані на території України  відзвітувались 16 нерезидентів.

Щодо категорії «мільйонер» - на Буковині 19 таких осіб подали декларації про «мільйонні» доходи та задекларували 63,4 млн. грн., Відтак, сплатити до бюджету їм необхідно 789 тис. грн. ПДФО та військовий збір в сумі 127,1 тис. грн.

Впродовж свого виступу очільник фіскального відомства краю повідомив, у разі, якщо платник податків з будь-яких причин не встиг цьогоріч задекларувати доходи, отримані впродовж 2016 року до кінцевого терміну подання – 3 травня 2017 року, норми Податкового кодексу України передбачають можливість подання декларації про доходи у термін до 01.08.2017 року з мінімальними фінансовими санкціями. Також звернув увагу, що згідно з нормами Податкового кодексу України, буковинці, які До того ж, 1389 краян подали декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки за оплату навчання, за іпотечним кредитуванням, за договорами довгострокового страхування життя. Сума до повернення податку на доходи фізичних осіб складає 2,3 млн. грн., з яких  вже повернуто 1 млн. грн.

задекларувала доходи, отримані впродовж минулого року, повинні самостійно до 1 серпня сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій ними податкових деклараціях.

На завершення свого виступу Віталій Петрович подякував усім буковинцям за своєчасно задекларовані доходи та сплачені податки, а також нагадав про те, що для громадяни які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку – деклараційна кампанія триватиме до кінця року.

Наприкінці прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, Віталій Шпак звернув увагу на те, що фахівці відомства уже провели співставлення ймовірних декларантів, список яких  напрацювали використовуючи усю наявну інформацію, з поданими деклараціями і розпочали залучати до оподаткування тих хто проігнорував свій обов’язок щодо сплати податків.