Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Діалог з бізнес-спільнотою та роз’яснювальні заходи ефективніше впливають на зростання сум сплачених податків ніж перевірки

12.04.2017

Про це заявив під час сьогоднішньої прес-конференції для представників місцевих ЗМІ в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Петрович Шпак.

Серед основних питань, на які звернув увагу виступаючий – це показники роботи територіальних органів фіскальної служби краю. Зокрема відмітив, що до оподаткування залучено 14 280 юридичних осіб та 45928 підприємців - фізичних осіб, якими впродовж І кварталу 2017 року до бюджетів усіх рівнів спрямовано 832,5 млн. грн. платежів, що перевищує на 212,2 млн. грн. (+ 34,2 відс.) фактичні показники січня – березня минулого року.

Також, Віталій Петрович детально проаналізував основні фактори які впливали на збільшення обсягів збору платежів як до державного бюджету так і місцевого бюджетів. Відмітивши, що в основному збільшення надходжень відбулось за рахунок вжиття відповідних заходів, направлених на збільшення кількості найманих працівників, підвищення рівня заробітної плати до рівня не нижче мінімальної (3200 грн.), легалізації найманих працівників, а також контрольно – перевірочної роботи.

І результати цієї роботи не заставили себе очікувати - в регіоні впродовж першого кварталу цього року зросла як кількість найманих працівників так і кількість тих громадян, що легально отримують заробітну плату, а також розмір заробітної плати одного працюючого.

Продовжуючи свою промову очільник фіскального відомства Буковини поінформував - до державного бюджету сплачено 331,7 млн. грн., що більше на 76,8 млн. грн. (+ 30,26 відс.) відповідного показника минулого року. Поряд з цим, платникам відшкодовано 32,1 млн. грн. податку на додану вартість, що більше на 8,2 млн. грн. (+ 34,4 відс.) ніж у січні – березні минулого року.

Дохідну частину місцевих бюджетів поповнено на 500,9 млн. грн. податків, зборів та інших платежів, що більше на 135,4 млн. грн. (+ 37,0 відс.) ніж факт січня - березня 2016 р. Плани, затверджені органами місцевого самоврядування виконано на 125,7 відс. (+102,5 млн. гривень). На потреби збройних сил України з Чернівеччини надійшло понад 32 млн. грн., що на 9,0 млн. грн. більше як торік.

Роботодавці та особи, які проводять незалежну професійну діяльність в регіоні, перерахували 461,3 млн. грн. єдиного соціального внеску, що перевищує торішні показники на 113,6 млн. грн.

Відповідаючи на запитання журналістів Віталій Шпак акцентував увагу: «На сьогодні фахівці фіскального відомства спроможні належним чином виконувати поставлені перед нами завдання - направлені на забезпечення надходжень до бюджету. Серед важливих тенденцій – партнерська співпраця з сумлінними платниками, підзвітність перед суспільством та прозорість, а пріоритетами і надалі є - найперше роз’яснювальна робота. А уже потім притягнення до відповідальності тих платників, які застосовують схеми ухилення від оподаткування, вдаються до кримінальних оборудок, виплачують заробітну плату в «конвертах» та виготовляють і збувають «сурогат».

І звичайно розраховую на підтримку у всьому цьому громадськості краю та засобів масової інформації- підсумував Віталій Петрович.