Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У фіскальній службі краю пройшла конференція з майбутніми фінансистами

06.04.2017

Учасники заходу - студенти четвертого курсу за професійним спрямуванням «Оподаткування» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Говорили з ними про сучасні аспекти організації Деклараційної кампанії -2017. Серед основних питань – правила сплати податків фізичними особами та закономірність наповнення бюджетів територіальних громад.

Дискусія супроводжувалась презентацією зі слайдами щодо основних випадків подання декларації, способів подання та порядку оформлення.

Особливу увагу виступаючі приділили роз’ясненням щодо  декларування податкової знижки – серед яких , податкова знижка на навчання.

Комунікація зі студентами була відверта та плідна, оскільки присутні отримали ще і практичні знання. Дуже показово, що формат зустрічі – прямий діалог. Молодь активно цікавилася окремими аспектами діяльності фіскального відомства краю. Зокрема, які суми податків сплачено до бюджетів; які зміни передбачає реформа ДФС. Також запитували, який вид бізнесу переважає на Буковині  та скільки юридичних і фізичних осіб перебувають на обліку. Але найбільше запитань було як реально отримати повернення податкової знижки.

У ході обговорення студенти висловлювали різні ідеї та думки, щодо реформаційних процесів в системі оподаткування та фіскального відомства загалом. Зі знанням справи обстоювали свою позицію та робили висновки.

Найбільше цікавою  була точка зору щодо ролі податків в житті суспільства і кожного із майбутніх платників податків.

Наприкінці заходу для студентів проведено екскурсію Центром з обслуговування платників податків. Вони мали змогу ознайомитись з роботою та завданнями структурних підрозділів інспекції, безпосередньо поспілкуватися з фахівцями, обмінятися враженнями.Також були поінформовані, куди можна звернутися у разі виникнення питань з податкового законодавства.