Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція Буковини: за вісім місяців в рамках операції «Акциз -2019 » вилучено товарів на 28,0 млн. грн

17.09.2019

За інформацією податкової міліції у січні – серпні 2019 року під час заходів щодо боротьби зі злочинними схемами, протидії незаконному обігу фальсифікованої, контрафактної продукції в рамках операцій «Акциз-2019», «Рубіж»  та «Бастіон» вилучено товарів на понад 28,0 млн. грн.

Серед вилученого – товари підакцизної групи складають 98,2 відсотки або 27,6 млн. грн. Найбільша частка – це тютюнові вироби на суму 17,5 млн. грн. (401312пачки);спирт та лікеро- горілчані – понад 6,7 млн. грн.(3252,8 дал); та 11 автомобілів ( знаряддя злочинів) вартістю понад 3,8 млн. грн.

Ще, цього року на території області припинено діяльності «підпільного цеху» з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Також, податкові міліціонери інформують про виявлені податкові порушення при здійсненні інших видів підприємництва. Зокрема, під час проведення операції «Мережа» до ЄРДР внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення - реалізацію через інтернет- магазин алкогольних напоїв та інших підакцизних товарів; під час операції «Будівельник» до  ЄРДР внесено 5 проваджень про вчинення 5 кримінальних правопорушень; під час проведення операції «Рубіж» до ЄРДР внесені 5 проваджень про вчинення 5 кримінальних правопорушень.

Загалом слідчими податкової міліції в ЄРДР впродовж восьми місяців цього року обліковано 74 кримінальні правопорушенння. З них за тяжкі та особливо тяжкі злочини 19 кримінальних правопорушень, або 25,7 відсотків.

За цей же період 14 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальним актом та 6 з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності, у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків у розмірі  майже 6,2 млн. грн.