Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання начальника Головного управління ДФС Буковини Віталія Шпака з Днем підприємця

30.08.2019

Шановні підприємці буковинського краю! 

Від колективу Головного управління ДФС у Чернівецькій області та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

 

Вшановувати представників бізнесу  - це добра традиція. Оскільки саме ви є носіями нових ідей та найсміливіших бізнес - проектів. Знайти і міцно зайняти своє місце в економіці міста - це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки.

Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому регіоні та зростання сплати податків, що дозволяє вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми та зміцнювати економіку.

Сподіваюсь на подальшу ефективну співпрацю та взаєморозуміння заради економічного процвітання буковинського краю та покращення добробуту наших мешканців.

Бажаю Вам витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у Вашій діяльності та нових звершень в ім’я незалежної України. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою. Щастя, здоров’я, миру й добробуту Вам та Вашим родинам!

 

З повагою начальник Головного управління ДФС

у  Чернівецькій області  ВІТАЛІЙ ШПАК