Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Головне свято Держави відзначили фіскали краю

23.08.2019

У День Державного Прапора України – напередодні Дня Незалежності України в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відбулося урочисте засідання.

Звертаючись до колег, очільник фіскального відомства краю Віталій Шпак передусім привітав усіх з Днем Державного Прапора України і з 28-ою річницею здобуття українцями власної державності та омріяної віками волі.

Віталій Петрович зазначив, що 24 серпня – це не просто День народження держави – це можливість зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну, щоб майбутнє покоління могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку.

Також до вітань З Днем Незалежності долучилися Перший заступник начальника полковник податкової міліції Сергій Гакман, заступники начальника - Іван Матіос, Микола Загарюк та в.о начальника Головного управління ДПС Наталія Чернівчан. Посадовці у своїх промовах бажали  щоб серце кожного було  сповнене гордістю за нашу державу,  а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Відтак, за значний особистий внесок у розвиток фіскальної служби, забезпечення виконання завдань щодо мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів, сумлінну працю та високий професіоналізм вручено Подяки від ДФС України, Грамоти від ГУ ДФС у Чернівецькій області та Почесні Грамоти від Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби.

Серед відзначених: Булавка Тетяна, Сопотик Світлана, Гаврилой Ірина, Ватаманюк – Костомська Надія, Мазуряк Юрій, Кожукар Марина, Гладій Ольга, Репчук Оксана, Андрусів Олександра, Марчук Володимир, Швець Оксана, Любимова Коріна, Панасюк Лілія, Тріщук Сергій, Аксинті Олена, Горбатюк Дмитро, Фівчук Ольга, Драпак Ольга, Антофійчук Людмила, Кавуля Ірина, Скриндіца Світлана, Осадчук Людмила, Мішанчук Олена, Семеген Іван, Шатковська Світлана, Ковальська Марія, Габа Наталія, Ткач Світлана, Фрунза Олена, Лєснік Сергій, Савчук Тетяна, Сікорська Тетяна, Пасирь Сергій, Дроздюк Андрій, Матіос Іван, Луйжис Альгірдас, Попадюк Василь,Скакун Ганна, Коцур Наталія, Гетьман Віктор, Граб Олег, Євка Валентина, Карпенко Евгенія, Мурга Олеся, Шкоропада Валентина, Галкевич Анжела, Чоботар Олексій, Скакун Алла, Бережнюк Михайло.

Особливі емоції у присутніх на засіданні викликало нагородження медаллю «Захисникам вітчизни» двох учасників АТО Артема Кривовязого та Юрія Мазуряка.

Наприкінці, з нагоди свята, Віталій Шпак побажав усім миру, злагоди, міцного здоров’я, незмірної наснаги, успіхів у роботі та всіх ініціативах заради процвітання країни.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Головне свято Держави відзначили фіскали краю