Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Представники бізнесу Глибоцького району зустрічалися з фіскалами

23.08.2019

Вчора 22 серпня, заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Микола Загарюк провів робочу зустріч з платниками району у ЦОПі Глибоцької ДПІ. Даний виїзний прийом відбувся згідно затвердженого графіку.

За словами посадовця такий захід дуже важливий - сприяє відкритості та прозорості у відносинах з платниками податків, оскільки лише під час безпосереднього спілкування можна визначити громадську думку про роботу ЦОПів та фіскального відомства загалом.

З представниками бізнес – спільноти, які прийшли на особистий прийом, відбулася конструктивна розмова з питань адміністрування ПДВ, зокрема щодо критеріїв блокування реєстрації податкових накладних, застосування РРО та сплати акцизного податку при торгівлі тютюнових виробів. Говорили теж про проблемні питання подання уточненої звітності з єдиного соціального внеску. Усі учасники заходу отримали  відповіді на поставлені питання та практичні поради в застосуванні податкового законодавства.

Микола Васильович відзначив, що під час розмови кожен із відвідувачів дав позитивну оцінку якості надання адміністративних послуг та дотримання стандартів обслуговування у ЦОПі Глибоцької ДПІ.

Фотоматеріали по темі

/
  • Представники бізнесу Глибоцького району зустрічалися з фіскалами