Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Віталій Шпак: бізнес в регіоні має працювати легально – це пріоритет збільшення податкового ресурсу

16.08.2019

Днями у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області за участі  заступників, начальників управлінь в районах та м. Чернівцях,  керівників структурних підрозділів обласного апарату відбулася підсумкова нарада. Головував на засіданні очільник фіскального відомства Віталій Петрович Шпак. 

Під час наради йшлося про підсумки виконання індикативних показників за сім місяців 2019 р. та залучення усіх наявних резервів для збільшення податкового ресурсу у серпні цього року.

Серед найважливіших питань, що розглядалися під час наради – це  результати кампанії декларування податку на прибуток за І півріччя, перспективи його сплати та ризики. Також учасники наради детально проаналізували сплату платниками області податку на додану вартість та визначили заходи щодо якісного адміністрування цього податку.

Учасники наради зробили акцент не лише на надходження до державного бюджету ,але й на проблемних питання збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Зокрема, на питаннях своєчасності сплати усіх майнових податків, легалізації доходів та трудової зайнятості, виконання заходів щодо ефективності проведення операції «Урожай -2019» та сплаті «акцизів» і отриманні ліцензій при здійсненні діяльності з підакцизною групою товарів.

За словами начальника фіскального відомства краю Віталія Шпака розміри надходжень до бюджетів усіх рівнів свідчать  - що cьогодні служба працює, перш за все, на засадах партнерства з платниками податків.

Впродовж січня - липня 2019 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено 2 млрд. 864,2 млн. грн. платежів. Усі прогнозовані показники виконано та забезпечено зростання фактичного обсягу мобілізованих платежів на 140,0 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року додатково надійшло 459,8 млн. грн.

Разом з тим, - звернув увагу Віталій Петрович –  серед платників регіону не всі сумлінно виконують свій обов’язок щодо сплати податків –під час проведення аудитів цього року донараховано понад 20,5 мільйонів гривень податків та штрафних санкцій. Це зобов’язує усіх фіскалів більш ефективно виявляти ризики та тих хто маніпулює з показниками звітності  для мінімізації податкових зобов’язань та уникнення оподаткування .

Ще під час наради обговорили стан процедури реорганізації фіскальної служби. В.о начальника новоствореного ГУ ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан відзначила, що головна задача це здійснити реформу непроблемно для бізнесу, щоб платники податків не відчули жодних незручностей пов’язаних з внутрішніми процесами перетворень у фіскальній службі, а ще серед важливих завдань сформувати фахову команду, щоб надалі стати сервісною службою сучасного формату.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Віталій Шпак: бізнес в регіоні має працювати легально – це пріоритет збільшення податкового ресурсу