Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкові міліціонери Буковини повернулись з зони операції Об’єднаних сил

01.07.2019

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій  області зустріли та привітали своїх колег, котрі несли службу у зоні проведення операції об‘єднаних сил у складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС України «Фантом».

П’ятеро податкових міліціонерів повернулися з довготривалого відрядження, де спільно зі співробітниками інших правоохоронних органів викривали фінансові злочини та протидіяли тероризму у межах Донецької та Луганської областей. 

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Чернівецькій області полковник податкової міліції Гакман Сергій, котрий теж успішно пройшов службу у складі спецпідрозділу, відзначив, що податковим міліціонерам на сході доводиться виконувати завдання у найскладніших умовах. Але результати протидії економічним злочинам в зоні ООС доводять, що податкова міліція здатна ефективно та гідно виконувати завдання із захисту інтересів українського народу,  суверенітету, цілісності та незалежності України.

В свою чергу, начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак наголосив - самовідданість і принциповість у захисті інтересів держави – це те, що вирізняє співробітників податкової міліції Буковини, котрі нині перебувають у зоні ООС та тих, хто після служби повернувся до виконання своїх професійних обов’язків. Фінансова безпека держави та протидія економічним злочинам  вимагають особливої фізичної та професійної підготовки. Таке складне завдання під силу саме співробітникам податкової міліції.

Фотоматеріали по темі

/
  • Податкові міліціонери Буковини повернулись з зони операції Об’єднаних сил