Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Віталій Шпак привітав колег з Днем Конституції

27.06.2019

Сьогодні у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відбулися урочисті збори з нагоди відзначення найважливішого державного свята – Дня Конституції України. Усіх фіскалів області привітав начальник управління Віталій Шпак.

 «В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. У кожному пункті Конституції – сьогоднішнє та майбутнє нашої нації. Саме тут визначені основні пріоритети та найвищі цінності - життя людини, її здоров'я, безпека, честь та гідність, свобода слова та віросповідання» – підкреслив Віталій Петрович.

Також Віталій Шпак побажав колегам, щоб мир та добро панували у серцях кожного, а у душі міцніло почуття гордості за нашу Батьківщину.

Також до вітань долучилися Перший заступник начальника полковник податкової міліції Сергій Гакман, заступники начальника - Іван Матіос та Наталія Чернівчан. Посадовці у своїх промовах наголошували, що тільки  спільними зусиллями можна забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою та бажали присутнім впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

 Під час урочистостей ряд працівників відомства отримали подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фіскальної служби.  

Фотоматеріали по темі

/
  • Віталій Шпак привітав колег з Днем Конституції