Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Буковини: з майбутніми платниками - про фактори які впливають на податкову культуру

18.04.2019

Днями, для майбутніх фінансистів, що навчаються у Чернівецькому національному університеті на кафедрі фінансів і кредиту завідувач сектору комунікацій Головного управління ДФС у Чернівецькій області Марія Коцим’юк провела - лекцію дискусію.

У своєму виступі п. Марія ознайомила студентів з пріоритетними напрямками створення позитивного медіа - портрету фіскального відомства та про стратегію формування у підростаючого покоління високої податкової культури, підвищення  їх податкової освіченості та утвердження високого статусу сумлінного платника податків

Серед основних меседжів виступу - податки – це основа формування бюджету країни, фінансування освіти, науки, культури, медицини та соціально-економічних програм, а працівники фіскальної служби забезпечують контроль за повним та своєчасним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Добровільна сплата податків сприяє підвищенню життєвого рівня кожного громадянина.

Під час зустрічі студенти отримали багато необхідної інформації про сучасні нововведення фіскального відомства, зокрема про роботу ЦОПів та переваги користування електронними сервісами.

Одним із питань, яке викликало своєрідну дискусію - офіційне працевлаштування та легальна зарплата. Студентів цікавилися як самостійно перевірити чи сплачує роботодавець податки із заробітної плати та обговорювали негативний досвід працевлаштування.

Також, учасники заходу дізнались, як он-лайн можна подати декларацію на податкову знижку відносно витрат, понесених на навчання у вищих та середніх професійних навчальних закладах. Як отримати електронну консультацію та порядок користування іншими електронними сервісами.

Завершилась лекція наданням відповідей на запитання студентів та запрошенням продовжити таке цікаве спілкування вже в стінах Головного управління ДФС у Чернівецькій області  під час Дня відкритих дверей.

Фотоматеріали по темі

/
  • ДФС Буковини: з майбутніми платниками - про фактори які  впливають на податкову культуру