Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чернівецькі митники вилучили товари широкого вжитку вартістю 634,5 тисячі гривень

17.04.2019

У пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул - Сірет» співробітники Чернівецької митниці ДФС припинили спробу незаконного ввезення значної кількості предметів одягу.

У транспортному засобі чернівецької фірми-перевізника, що переміщував з Румунії на адресу однієї з київських фірм плити ДСП, виявлено 1262 пари незаконно переміщуваних штанів джинсових та 7 комплектів спортивних костюмів.

Під час здійснення огляду кабіни автомобіля було виявлено не вказані в митній декларації, не пред’явлені до митного контролю 26 штанів джинсових та 7 спортивних костюмів. Згодом під час проведення повного догляду вантажу, який знаходився у вантажному приміщенні транспортного засобу, встановлено невідповідність заявленій у ТСД кількості вантажних місць. У вантажному приміщенні знаходились не вказані в поданих для здійснення митних формальностей документах понад 1236 штук джинсів.

Таким чином, водій транспортного засобу не заявив точні та достовірні відомості  про наявний у нього товар, а також вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для їх переміщення документів, які містять неправдиві відомості щодо кількості вантажних місць та найменування товару.

Митники запровадили справу про порушення митних правил за ст. 472 та ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Відповідно до протоколу товари широкого вжитку загальною вартістю 634,5 тис. грн. вилучено. До того ж, санкції статей передбачають накладення штрафу у розмірі 100% їх вартості.