Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За перший місяць 2019 року територіальні громади буковинського краю отримали 222,6 млн.грн. податків

11.02.2019

До місцевих бюджетів Буковини в січні  2019 року надійшло 222,6 млн. грн. податків. Якщо порівняти наповнення місцевих бюджетів з аналогічним періодом минулого року то надходження зросли на 37,9 млн.грн. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Основною фінансовою частиною доходів місцевих скарбниць краю, а це 61,1 відсоток, є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло понад 136 млн.грн.

Наступною складовою наповнення бюджетів територіальних громад став єдиний податок, платники якого додали до місцевого бюджету 46,6 млн.грн. Ще одним вагомим внеском в місцеві бюджети краю є податок на майно, платежі від якого склали 26,3 млн.грн. Передусім це плата за землю – 20,5 млн.грн.  та податок на нерухоме майно – 5,9 млн.грн.

Також, ще одним елементом забезпечення фінансової стабільності місцевих громад є акцизний податок з роздрібного продажу, сума надходжень по якому склала 10,5  млн.грн.

 «Сьогодні фіскальна служба, як ніколи, зацікавлена у зміцненні конструктивного діалогу з сумлінним бізнесом, який розвиває економіку, створює робочі місця і таким чином формує основну питому вагу податкових надходжень до бюджету. Водночас ми вживаємо дієвих заходів щодо створення легального ринку праці, який гарантує соціальні стандарти працюючим та додаткові надходження до бюджету», - зауважив керівник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак. 

Цифри надходжень податків до місцевих бюджетів у розрізі районів наступні: 9,5 млн.грн - Вижницький; 3,7 млн.грн. – Герцаївський; 9,5 млн. грн. - Глибоцький;  7,4 млн. грн. – Заставнівський; 6,8 млн.грн. - Кельменецький; 11,7 млн. грн. – Кіцманський;  11,1 млн.грн. - Новоселицький; 3,1 млн.грн. – Путильський;  6,5 млн.грн. - Сокирянський; 12,3 млн. грн. - Сторожинецький; 7,7 млн. грн. – Хотинський; 129,0 млн. грн. – м. Чернівці; 4,3 млн.грн. – м. Новодністровськ.