Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чернівецька митниця ДФС - у трійці лідерів з митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією

08.02.2019

Термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0.5) завершується за два тижні.

7449 – таку кількість транспортних засобів громадян оформлено в Чернівецькій митниці ДФС з 25 листопада 2018 року по 07 лютого 2019 року (включно), після внесення змін у податкове і митне законодавство. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до 25 листопада 2018 року та поміщені в митні режими тимчасового ввезення або транзиту.

За інформацією Державної фіскальної служби України Чернівецька область стабільно посідає третє місце у рейтингу областей, де громадяни найактивніше оформлюють транспортні засоби.

За митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією громадяни вже сплатили до Державного бюджету України майже 525 млн. гривень.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року звершується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових із застосування коефіцієнта 0,5. До того ж, ця норма стосується тих, хто ввозить один легковий автомобіль для власного використання.

Отже, з 00:00 23 лютого 2019 року акцизний податок стягуватиметься у повному обсязі. Наразі це передбачено чинним законодавством.

У зв’язку із вище викладеним Чернівецька митниця ДФС акцентує увагу на основних моментах, пов’язаних зі здійсненням митних формальностей щодо транспортних засобів, які необхідно знати громадянам.

Оформити легковий транспортний засіб із застосуванням коефіцієнта 0,5 громадянин зможе, якщо до 22.02.2019 (включно) електронна митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа подана з метою оформлення транспортного засобу для вільного обігу та прийнята митницею, а також стосовно неї відсутні зауваження (наявні необхідні документи, достатня сума коштів тощо).

З 23 лютого коефіцієн 0,5 не застосовується, якщо до 22.02.2019 (включно) оформлено картку відмови чи відкликано митну декларацію і відсутня можливість (у тому числі недостатньо часу) для подання декларантом і прийняття митницею нової митної декларації, по якій відсутні зауваження і транспортний засіб може бути оформлено у вільний обіг.

Пільговий коефіцієнт також не буде застосовується, якщо станом на 22.02.2019 транспортний засіб заїхав або перебуває в пункті пропуску через державний кордон України та оформлюється чи очікується оформлення попередньої митної декларації.

Тому звертаємо увагу власників таких автівок: не чекайте останніх днів, а вчасно оформлюйте свої транспортні засоби!

Нагадаємо, що митне оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією в Чернівецькій митниці ДФС здійснюється без вихідних (з 09:00 год. до 01:00 год.) за адресою: м. Чернівці, вул. Руська,248 М.