Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Буковинські податкові міліціонери несуть службу в спецпідрозділі «Фантом»

31.01.2019

Сьогодні, у Державній фіскальній службі України відбулися урочистості з нагоди четвертої річниці створення спеціального підрозділу податкової міліції ДФС «Фантом». Даний підрозділ здійснює контроль за переміщенням осіб та протидіє незаконному перевезенню товарів через умовний кордон вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Від початку створення відбулося тринадцять ротації працівників цього спецпідрозділу, в лавах якого загалом несли службу 30 співробітників податкової міліції області. Серед яких 11 податкових міліціонерів перебували у двох і більше ротаціях. До чергової ротації готуються ще 7 працівників податкової міліції , які незабаром замінять своїх колег, що несуть службу в зоні ОСС.

Усіх "фантомівців" привітав очільник фіскального відомства краю Віталій Шпак  подякував їм за гідність та мужність, з якими вони виконують свій конституційний обов’язок на сході країни. Посадовець відзначив, що належний контроль за переміщенням осіб та упередження незаконного перевезення товарів через умовний кордон, є вкрай важливими в умовах сьогодення української економіки.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Буковинські податкові міліціонери несуть службу в спецпідрозділі «Фантом»