Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

День Святого Миколая буковинські фіскали святкували разом із вихованцями дитячого будинку

19.12.2018

Сьогодні, у День Святого Миколая Чудотворця подарунки від Головного управління ДФС у Чернівецькій області отримали вихованці Оршівського дитячого будинку «Ромашка».

Помічниками Святого Миколая від фіскального відомства Буковини цього року були - в.о. начальника Віталій Шпак , його перший заступник Сергій Гакман, заступник Наталія Чернівчан та начальник Кіцманського управління Тетяна Булавка.

Щоб переконати дітей, що саме в цей день здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії і задуми посадовці ненадовго залишили свої серйозні справи і приїхали в дитячий будинок, щоб всім вручити омріяні подарунки, а також фрукти і солодощі.

Для благодійників вихованці підготували концертну програму – танцювали, читали вірші, співали пісні. У їхніх виступах йшлося про те , що для всіх дітей, які поводилися в цьому році добре, Святий Миколай приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і знає, хто який подарунок заслужив.

У привітальному слові Віталій Шпак зауважив – неможливо уявити дитинство без подарунків від Святого Миколая. Я радію з того, що зміг допомогти Миколаю принести подарунки у дитячий будинок. Оскільки дітям завше наголошую, що ці всі добрі справи здійснив Миколай Чудотворець, а ми лише трішки йому допомогли.

«Я від щирого серця вітаю всіх з Миколаєм! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на милосердя,а добро повернеться сторицею» - завершив свій виступ Віталій Шпак

Фотоматеріали по темі

/
  • День Святого Миколая буковинські фіскали святкували разом із вихованцями дитячого будинку