Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новостворені приватні підприємці звітують до фіскальних органів залежно від обраної системи оподаткування

23.11.2018

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області наголошують, новостворені у 2018 році платники єдиного податку І та ІІ груп подають такі декларації: податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного кварталу, в якому розпочата підприємницька діяльність (протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу); річну податкову декларацію платника єдиного податку.  

Новостворені у 2018 році платники єдиного податку ІІІ групи подають квартальні податкові декларації платника єдиного податку. Відповідальність за неподання/несвоєчасне подання декларації – штрафна санкція і адмінштраф. 

Новостворені 2018 року платники на загальній системі оподаткування двічі подають податкову декларацію про майновий стан і доходи – за результатами звітного кварталу, в якому розпочата підприємницька діяльність та за результатами звітного року. 

Крім того,  всі приватні підприємці подають річний звіт з ЄСВ.

Фізичні особи підприємці як на загальній системі оподаткування, так і на єдиному податку подають звіт один раз на рік до 9 лютого наступного за звітним (Форма звіту - додаток 5). 

У відомстві звертають увагу, відповідно до оновленої форми звіту з ЄСВ за 2018 рік як «єдинники», так й «загальносистемники» будуть заповнювати таблицю 1 додатку 5.

Слід знати, якщо підприємець протягом 2018 року перебував на обох системах оподаткування, то йому треба заповнювати таблицю 1 за відповідний період перебування на єдиному податку та на загальній системі.