Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У фіскальній службі Буковини вшановували ветеранів та пенсіонерів

30.10.2018

Сьогодні 30 жовтня 2018 року, в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Микола Загарюк, з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів державної податкової служби України, привітав ветеранів та пенсіонерів податкової служби краю.

Микола Васильович у вітальному слові відзначив, що сумлінна та багаторічна праця кожного із присутніх сприяла становленню служби, зміцненню авторитету професії податківця, а також виховувала молодих фахівців нашого відомства.

«Хочу висловити Вам від імені усього колективу фіскального відомства слова глибокої вдячності і пошани та відзначити, що ви – наші наставники та вчителі. Ваш велетенський життєвий досвід, глибоке знання справи, невичерпна енергія та бажання підтримати службу – неоціненні. Я радий з того, що й надалі Ви продовжуєте брати активну участь у громадському житті» - підкреслював у своєму виступі Микола Загарюк. 

За словами очільника фіскальної служби області, під час процесу реформування фіскальної служби досвід, набуті знання та мудрі поради ветеранів податкової служби стануть в нагоді задля досягнення позитивних результатів.

Також, ветеранів та пенсіонерів податкової служби привітала заступник начальника фіскальної служби краю Наталія Чернівчан - побажала їм назавжди залишатися взірцем для наслідування молодими фахівцями, мати міцне здоров’я та творчу наснагу ще на довгі роки.

Ще довго після закінчення урочистостей ветерани та пенсіонери податкової служби Чернівеччини в святковій  атмосфері обмінювалися своїми спогадами і враженнями та згадували колишніх колег.