Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Для підвищення фінансової спроможності територіальних громад необхідне співробітництво фіскалів з органами місцевого самоврядування

26.10.2018

Про це наголошувала сьогодні заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан під час зустрічі в Центрі розвитку місцевого самоврядування з керівниками об’єднаних  територіальних громад області.

Одним із ключових питань, яке обговорювалось під час засідання за «круглим столом» - взаємодія територіальних управлінь фіскальної служби з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення надходжень місцевих податків до бюджетів територіальних громад.

Головам громад у своєму виступі Наталія Чернівчан детально розповіла про структурні зміни, основні завдання, функції новостворених управлінь фіскального відомства та запропонувала до обговорення шляхи співпраці.

Також учасники «круглого столу» вели діалог про вплив нелегальної зайнятості на доходи територіальних громад та надавали пропозиції щодо покращення адміністрування місцевих податків

Питання забезпечення розвитку територіальних громад – звертала увагу  Наталія Чернівчан - на сьогодні повністю залежить від суми надходжень податкових платежів - і аби з цією задачею упоратися, необхідно консолідувати зусилля фіскалів та органів місцевого самоврядування.

Також, під час засідання інформацію про суттєві питання, які впливають на наповнення місцевих бюджетів довели до присутніх фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області - начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Вадим Комов та  начальник відділу адміністрування екологічного податку, рентної плати, місцевих податків і зборів управління оподаткування юридичних осіб Олександр Гиршкан.

Головними спікерами даного заходу були – директор Центру Тетяна Татарчук- та радник з фінансів цього ж Центру Дмитро Прокопець.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан про  взаємодію територіальних управлінь фіскальної служби з органами місцевого самоврядування
  • Для підвищення фінансової спроможності територіальних громад необхідне співробітництво фіскалів з органами місцевого самоврядування