Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юристи фіскальної служби Буковини захистили в судах на користь держави майже 298 мільйонів гривень

12.10.2018

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що у провадженні юридичного підрозділу фіскального відомства Буковини упродовж  січня-вересня 2018 року в судах України знаходилась 357 справ на загальну суму 566,9 млн. грн.,  в тому числі 238 справ, провадження по яких відкрито в минулих роках.

Всього впродовж дев’яти місяців нинішнього  року прийнято судами рішень по 144 справах на загальну суму позовних вимог 326,7 млн.грн. На користь фіскальної служби  області протягом зазначеного періоду прийнято 96 судових рішень на загальну суму  297,7 млн. грн., це понад 91 відсоток від суми всіх судових рішень. На користь платників податків вирішено 48 справи  на загальну суму 29 млн. грн.

Щодо категорії справ, то переважна більшість це справи по скасуванню податкових повідомлень-рішень та стягнення податкового боргу.

Нагадаємо, порядок оскарження рішень контролюючих органів регламентовано статтею 56 Податкового кодексу України та статтею 24 Митного кодексу України.  Але звертаємо увагу, що подаються такі скарги протягом 10 календарних днів, які настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу. При цьому скарга має подаватися до контролюючого органу вищого рівня, тобто до ДФС України. Така скарга розглядається і по ній приймається рішення, яке в подальшому, за необхідності, може бути оскаржене в судовому порядку.