Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Буковинські податкові міліціонери вилучили з тіньового ринку товарів на 18,2 млн. грн.

14.09.2018

Цього року за матеріалами зібраними оперативниками Головного управління  ДФС у Чернівецькій області обліковано 40 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, зокрема за вчинення тяжких та особливо - тяжких злочинів – 8 або 20,0 відсотків.

Статті КК України, що фігурують у  розпочатих провадженнях різноманітні. Найбільшу частку серед злочинів складають виготовлення, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів – 19 кримінальних справ. На другому місці  ухилення від сплати податків - відповідно 9 кримінальних справ.

Ще  3 справи щодо  привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України), 4 – фіктивне підприємництво та підроблення документів при держреєстрації  (ст. 205 КК України), 1 - виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, з метою збуту або збут марок акцизного податку України   (ч. 1 ст. 199 КК України),  1 – за  ст. 209 КК України (легалізація коштів здобутих злочинним шляхом), 2 – за  ст. 358 КК України щодо використання підроблених документів, 1 КП – за ст. 364 КК України зловживання владою або службовим становищем.

До суду направлено провадження за вчинення 19 кримінальних правопорушень.  При цьому 3 справи з клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків та  16  з  угодою про визнання винуватості.

Впродовж січня-серпня 2018 року відшкодовано 4,4 млн. грн. збитків по кримінальних провадженнях. Також, за цей період виявлено 6 суб’єктів з ознаками «фіктивності»

За результатами комплексу заходів з протидії незаконному обігу товарів підакцизної групи в рамках проведення операції «Акциз-2018» працівники податкової міліції від початку 2018 року припинили діяльність «підпільного» цеху з виробництва фальсифікованого алкоголю  та вилучили з тіньового ринку спирту, різноманітного алкоголю та тютюнових на суму понад 18,2 млн.грн.

 Зокрема, це 1593,0 дал спирту та 86,5 дал лікеро-горілчаних напоїв та   315078   пачок тютюнових виробів.