Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аудитори фіскальної служби Буковини під час перевірок виявили порушень при сплаті податків на 23,4 млн. грн.

28.08.2018

Впродовж семи місяців цього року фахівцями податкового та митного аудиту проведено 111 документальних перевірок юридичних осіб, серед яких 40 планових та 71 позапланова перевірок. Торік ця цифра сягала – 137 перевірок. Інформує заступник начальника Головного управління ДФС Буковини Наталія Чернівчан.

За її словами відбір до плану ризикових платників здійснюється автоматично засобами ІТС «Податковий блок». Ризикоорієнтована система постійно оновлюється і визначає ризики несплати податкових зобов'язань та використання в своїй діяльності операції з суб‘єктами господарювання, що мають ознаки «сумнівності» для мінімізації своїх податкових зобов'язань.

Тобто, такий «ризикоорієнтований» відбір спрямований на зниження податкового тиску на суб'єктів господарювання, які здійснюють прозорий облік своєї господарської діяльності, не застосовують схем мінімізації податкових зобов'язань.

«Викриті цього року схеми ухилення від сплати податків, підтверджують правильність відбору платників для аудиту, а донараховані суми свідчать про  якість та ефективність перевірок. Всього, за їх наслідками перевірок донараховано майже 23,4 млн. грн. узгоджених сум податкових зобов’язань та 0,6 млн. грн. пені за порушення норм валютного законодавства.

Також, за вказаний період за результатами проведених перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 12,0  млн. грн. та залишок від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду на суму 0,5 млн. грн.

Із донарахованих сум впродовж січня-липня 2018 року надійшло до Зведеного Бюджету майже 18,4 млн. грн., що перевищує надходження того року на 4,7 млн. грн.

Серед останніх «резонансних» - це перевірки виробників м’ясних продуктів, під час яких зруйнували схему з неправомірного формування витрат. Послуги отримувалися від контрагентів та фізичних осіб, які реально не могли здійснювати ці господарські  операції і відповідно надавати справжні  первинні документи та податкові накладні. Донараховано податків та платежів майже 1,7  млн. грн.