Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Заборгованість зі сплати ЄСВ негативно впливає на соціальний захист непрацездатних осіб

17.08.2018

Про це наголошував заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос – основний спікер заходу - під час проведення зустрічі, яка відбулася 16 серпня цього року, з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Темою зустрічі стали - реалізація першочергових завдань плану заходів щодо стягнення заборгованості з ЄСВ. Зокрема щодо його примусового стягнення органами Державної виконавчої служби.

У свою чергу – відмітив Іван Миколайович - наявність у суб’єктів господарювання заборгованості зі сплати єдиного внеску є ризиком не лише безпосередньо для таких суб’єктів, а й для найманих працівників таких суб’єктів, які у майбутньому недоотримають зароблений розмір пенсії та недорахуються страхового стажу. А отже соціальна захищеність громадян повною мірою залежить від своєчасної і у повному обсязі сплати ЄСВ.

Також, під час ведення конструктивного діалогу між учасниками зустрічі було  озвучено розмаїття думок, виважене бачення щодо вирішення багатьох  питань при проведенні заходів стягнення заборгованості з ЄСВ.

Серед яких і необхідність подання матеріалів до суду щодо тимчасового обмеження боржників згідно чинного законодавства у праві виїзду за межі України.

Поза увагою учасники зустрічі не залишили і проблеми щодо своєчасного продажу заставного майна та арешту рахунків боржників.

Від фіскального відомства у засіданні взяли участь фахівці – заступник начальника юридичного управління Оксана Швець, начальник відділу погашення боргу Олег Крамар, заступник начальна відділу погашення боргу Сергій Костащук.

Від Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області серед  учасників зустрічі були – начальник управління Вікторія Васильчук та заступник начальника - Олександр Малий.