Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Буковини: проблема з виплатою зарплат в «конвертах», однакової важливості як для бюджету так і для бізнесу

11.07.2018

Про це наголошували на сьогоднішній зустрічі з представниками підприємництва Глибоцького району , що здійснюють діяльність у сфері готельно – ресторанного бізнесу . Захід відбувся в обласному фіскальному відомстві під головуванням - Заступника начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області – начальника Чернівецького управління Миколи Загарюка.

З бізнес - спільнотою обговорювалися  питання детінізації доходів, зокрема, проведення контролю працівниками фіскального відомства задля виявлення фактів та запобігання виплат прихованої від оподаткування заробітної плати, використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, застосування різноманітних схем мінімізації фонду оплати праці з метою ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб, військового податку  та єдиного соціального внеску.

Звертаючись до учасників зустрічі  Микола Васильович відзначив,  що багато роботодавців з метою мінімізації податків й понині віддають перевагу виплатам зарплат у «конвертах» та нелегальному працевлаштуванню. При цьому забувають як про власний ризик так і про негативні наслідки для бюджету та найманих працівників. І з такими порушеннями вимог Законів фіскали не мають наміру миритися. Тому запропонував самостійно виправити помилки і розпочати легальну діяльність – оформити всіх найманих працівників та виплачувати офіційну зарплату.

Також посадовець поінформував присутність про перелік заходів які проводяться з метою  активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи з даних питань та зробив акцент на тих  соціальних плюсах, які отримують офіційно оформлені наймані працівники та вплив податкових надходжень на формування місцевих бюджетів. .

Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками та пропозиціями щодо взаємного розуміння та співпраці фіскальної служби і представників бізнесу.