Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У пункті пропуску «Порубне» виявлено два факти порушень митних правил та вилучено товару майже на 3 мільйони гривень

11.07.2018

Вчора у пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС митники спільно із співробітниками Управління захисту економіки у Чернівецькій області припинили дві спроби незаконного переміщення товарів через митний кордон України.

В першому випадку – під час переміщення через митний кордон лікарських засобів з Туреччини на адресу однієї із київських фірм представник перевізника подав митному органу для здійснення митних формальностей товаросупровідні документи, які різняться у вартості задекларованого товару, тобто містять неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості. Поміж іншого було подано інвойс - у якому відображено вартість ліків у сумі 88 747,2 євро та рахунок - фактуру, за яким ціна товару – 29582,4 євро. Під час догляду кабіни вантажівки було виявлено ще й експортну декларацію митного органу Туреччини, інформація з якої підтверджує вартість товару 29582,4 євро.

Другий факт адміністративного правопорушення встановлено під час переміщення через митний кордон транзитного вантажу «мило у формі брусків» з Болгарії до Білорусі. Протокол про порушення митних правил запроваджено відносно громадянина Туреччини – представника перевізника, що подав для здійснення митних формальностей транспортну накладну (CMR) та інвойс із ознаками підробки.

Згідно протоколів про порушення митних правил, які складені у відповідності до вимог ч.1 ст. 483 Митного кодексу України 185 картонних коробок ліків вартістю понад 2, 7 млн. грн. та  мило -  на 0,23 млн. грн. вилучено.