Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Прес-конференція:єдиний шлях спинити «тіньовиків» - це рішучі дії фіскалів

14.06.2018

Сьогодні, відбулася прес-конференція в. о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Петровича Шпака. Посадовець поінформував представників регіональних ЗМІ про підсумки діяльності відомства за 5 місяців 2018 року. А також окреслив ключові напрямки роботи щодо детінізації бізнесу.

За словами Віталія Шпака прогнозовані показники надходжень до бюджетів усіх рівнів виконано - впродовж п’яти  місяців 2018 року забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів майже 1,7 мільярда гривень. Ріст фактичного обсягу мобілізованих платежів порівняно з аналогічним періодом 2017 року на 21,5 відсотки, або плюс 299,7 млн. грн.

Під час виступу посадовець озвучив основні аспекти легалізації заробітної плати, їх вплив на  розвиток територіальних громад та звернув увагу присутніх, що від початку року уже легалізовано 1007 найманих працівників.

Не залишаються без уваги співробітників фіскального відомства і інші пріоритетні напрямки діяльності, такі як детінізація фінансових потоків, шляхом проведення контрольно- перевірочної роботи та електронного адміністрування; ліквідація незаконного обігу підакцизних товарів; залучення до оподаткування усіх власників землі, землекористувачів, та власників нерухомості; добровільне декларування доходів громадянами -  продовжив Віталій Петрович. .

Також, Віталій Шпак розповів про наслідки «схем» що виявляють податкові аудитори – за п’ять місяців документальними перевірками донараховано 25,1 млн. грн. податків та фінансових санкцій; фактичними перевірками контролю за готівковими операціями та операціями у сфері продажу підакцизних товарів  – 2,8 млн. грн.

Ще виступаючий звернув увагу представників ЗМІ, що від початку 2018 року фіскали в регіоні з незаконного обігу вилучили підакцизних товарів на загальну суму понад 9,4млн. грн., серед яких 1590 декалітрів спирту та 126 тисяч пачок тютюнових виробів.