Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податкові міліціонери вилучили цигарок на понад 1,8 млн. грн.

14.06.2018

Вчора податковими міліціонерами Головного управління ДФС у Чернівецькій області та спільною міжвідомчою групою у складі співробітників ВВБ по Чернівецькому прикордонному загону, ВБКОЗ УСБУ в Чернівецькій області і  Управління захисту економіки в Чернівецькій області вилучено з незаконного обігу 89 ящиків цигарок без марок акцизного податку України. Про це повідомляє - Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області полковник податкової міліції Сергій Олексійович Гакман.

За його словами, в рамках проведення операції «Акциз-2018 та «Рубіж-2018» на виїзді з м. Новодністровськ  було зупинено транспортний засіб марки «Рено Мастер».

З письмової згоди власника даний транспортний засіб було оглянуто - підозра підтвердилася, оскільки автомобіль був заповнений ящиками з цигарками виробництва Республіка Молдова без марок акцизного податку України.

66750 пачок тютюнових виробів, орієнтовною вартістю 1,8 млн. грн. та транспортний засіб орієнтовною вартістю 250 тис. грн. вилучено.

Зокрема, вилучено цигарок: 30 ящиків марки «Прима», 9  ящиків марки «Ритм», 30 ящиків марки «Фаворит» , 20 ящиків  марки «Ліра».

Наразі вирішується питання щодо внесення даного факту до ЄРДР за ч.1 ст.204 КК України.