Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Віталій Шпак: для зростання надходжень до бюджетів необхідно задіяти весь «тіньовий» ресурс

13.06.2018

Про це йшла мова на нараді, що відбулася днями у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Нарада відбулася за участі начальників управлінь в районах та м. Чернівцях, відділу податкової міліції та керівників структурних підрозділів обласного апарату. Головував на засіданні в.о. начальника Віталій Петрович Шпак.

Звертаючись до колег Віталій Шпак наголосив на необхідності вжиття заходів щодо безумовного виконання індикативних показників доходів до зведеного бюджету ,за рахунок відпрацювання наявних резервів, розширення бази оподаткування..

Серед основних завдань –легалізації тіньової зайнятості, В першу чергу, це стосується виявлення і запобігання виплаті прихованої від оподаткування заробітної плати, використання праці найманих робітників без належного оформлення трудових відносин, використання різноманітних схем мінімізації фонду оплати праці з метою ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб і єдиного соціального внеску – акцентував увагу присутніх Віталій Петрович .

Також учасники засідання проаналізували ефективність декларування та сплати податку на прибуток , ПДВ. Йшлося найперше про платників які декілька звітних періодів поспіль декларують від’ємне значення – отримали доручення провести ретельний аналіз фінансово-господарської діяльності та відпрацювати виявлені схеми ухилення .

В ході наради розглядалися й інші питання, які потребують невідкладного завершення. Серед них – своєчасне формування та вручення податкових повідомлень-рішень платникам земельного та податку на нерухомість. А також безумовне залучення до оподаткування тих буковинців що мають «велику» нерухомість (для квартири площа якої перевищує 300 кв. метрів або будинку площею більше 500 кв. метрів).

Фотоматеріали по темі

/
  • Віталій Шпак: для зростання надходжень до бюджетів необхідно задіяти весь «тіньовий» ресурс