Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Буковини взяли участь у благодійному проекті «Буковинська мрія»

01.06.2018

Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, заступники начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Микола Загарюк та Наталія Чернівчан завітали на 10 (ювілейний) благодійний фестиваль «Буковинська Мрія», котрий зібрав дітей - сиріт та дітей з особливими потребами.

Мета поїздки – втілити мрію одного із школярів Хотинської школи – інтернату. Про мрію хлопчик написав у своєму листі на адресу фестивалю. До слова його мрію фіскали області виконують уже другий рік поспіль.

Вітаючи учасників цього унікального фестивалю Микола Загарюк відзначив: «Приємно бачити скільки тут людей, котрі обрали нелегку, але дуже почесну і шляхетну справу – допомагати іншим. Сьогодення показує, якою важливою й необхідною є благодійна діяльність. Адже доки в Україні є хоча б одна сирота або хвора дитина, є самотні й старі люди – доти благодійна діяльність буде необхідною та актуальною».

Наталія Василівна, звертаючись до присутніх, побажала їм побільше вірних друзів і благодійників, вдячних дитячих посмішок, захопливого відпочинку та здійснення найзаповітніших мрій.

Посадовці передали «мрійнику» бажані подарунки. Зокрема, спортивний костюм, кросівки, м’яч та безпровідні стерео - навушники. Також, працівники фіскальної служби оплатили йому путівку на відпочинок.

Ще два учасники благодійного фестивалю отримали від фіскалів області футбольні м’ячі.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Буковини взяли участь у благодійному проекті «Буковинська мрія»