Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Аудитори фіскальної служби виявили «маніпуляцій» при сплаті податків на суму понад 11,8 млн. грн.

17.05.2018

Заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан інформує, що усього, від початку цього року проведено 66 документальних перевірок ризикових платників податків - юридичних осіб, з них, 20 планових та 46 позапланових. Торік підрозділами аудиту за чотири місяці проведено 85 перевірок.

Графік перевірок опубліковано на сайті віломства, а відбір таких суб’єктів для проведення аудиту здійснюється автоматично ризикоорієнтованою системою. Ця система для унеможливлення застосування платниками нових схем порушень податкового законодавства постійно оновлюється - продовжує Наталія Василівна.

Всього порушникам норм Податкового кодексу України у січні –квітні цього року донараховано понад 11,8 млн. грн. узгоджених податкових зобов’язань та 63,4 млн. грн. узгоджено донарахованих сум за актами перевірок минулих років після проходження процедури адміністративного або судового оскарження. Із цих сум до бюджету уже надійшло 8,7 млн. грн.

Також перевірками зменшено на 7,1 млн. грн. від’ємне значення об’єкту оподаткування податком на прибуток

Про те, що «ризики» спрацьовують підтверджують акти перевірок. До прикладу , під час перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у галузі сільського господарства виявлено та зруйновано схему – заниження податкових зобов’язань внаслідок реалізації товарів нижче їх собівартості. Донараховано до бюджету майже 0,5 млн. грн. податків -  звертає увагу Наталія Чернівчан.