Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Справа директорки яка «нахімічила» фіктивне підприємництво та несплату ПДВнаправлена до суду

15.05.2018

Начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Чернівецькій області Сергій Стус розповідає, нещодавно завершено кримінальне провадження за обвинуваченням у скоєнні злочинів директорки одного з приватних підприємств аж за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Серед яких за ч.1 ст.15 ст.191 ч.5( замах на привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем); ч.1 ст.366; ч2 ст.205 (службове підроблення);ч1 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом). Матеріали справи днями направлено до суду з обвинувальним актом.

За словами Сергія Васильовича, директорка приватного підприємства внесла до декларації з податку на додану вартість неправдиві відомості та намагалася отримати бюджетне відшкодування у сумі 2,2 млн. грн. Також, з метою прикриття незаконної діяльності використовувала фіктивну фірму через яку виписала податкові накладні на суму понад 0,6 млн. грн.

Скоївши зазначені кримінальні правопорушення громадянка переховувалася від органів досудового розслідування та була оголошена у міжнародний розшук.